• Rotel RA-980BX

  Po modifikáciách to hrá to krásne, nemám síce ten kvetnatý audiofilsky slovník :),ale je to akoby som vybalil reproduktory z krabice, alebo dal profesionálne nabrúsiť nožík :).Lepšie sa oddelili nástroje, všetko počuť ostrejšie a jasnejšie. Londýnsky symfonický orchester – ČajkovskijAndrea BocelliBuddy HollyYirumaAntonin DvorakKubisova, Hegerova, … Veci ktoré som počúval, aby sa dali porovnať /z každého niečo/, zatiaľ všetko hrá super. Ďakujem pekne a zelam veľa spokojných zákazníkov.Za mňa, určite budem odporúčať.

 • Sansui AU-X 501

  Chcem pochváliť vzorne odvedenú prácu. Na  Sansui sa prejavil väčší frekvenčný rozsah a detailnosť prejavu. Super. Nech sa darí…

 • Nad C-317

  Som rád že som vás našiel na nete lebo som bol zúfalí, že môj zosík už nikdy nezahrá dobre.Po úprave je zvuk zosilňovača čistejší a informatívnejší.Zvuk zosilňovača sa posunul o stupeň vyššie.Som rád, že sa mi podarilo nájsť opravára ako ste vy, ktorý vie čo robí a určite využijem vaše služby aj v budúcnosti. Prajem Vám ešte dlho pevné zdravie, aby ste svojou tvorbou potešili nás, milovníkov hudby.

 • Technics SA-EX 100, Technics SL-PG 580

  Dnes som pozapájal bedničky, a kochám sa novému krásnemu zvuku. Keď som to k Vám doviezol tak som spomínal, že môžete použiť všetky kúzla, a tie sa mimoriadne vydarili – nádhera. Ešte raz ďakujem pekne, to že som sa obrátil na Vás z repasom, bola najlepšia voľba. Prajem všetko dobré.

 • Accuphase E-203

  Po oprave a úpravách, všetko funguje ako má, žiadne chrčanie ani iné pazvuky sa neobjavujú, hrá to výborne, zvuk je detailný a pekne separovaný, takže za mňa spokojnosť …

 • Marantz 2230 + Toshiba PC 330

  Chcel som sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu prácu. Deck hrá neporovnateľne lepšie a tichšie. Marantz hrá veľmi čisto, basy, výšky a stredy nemusím pridávať/uberať – vzhľadom na priestor, ktorý mám, je to dobre vyvážené. Som veľmi spokojný, už ľutujem, že som hneď nepriniesol predzosilňovač a koncák Toshiba

 • Denon PMA-900V

  Chcem vám poďakovať, odviedol ste naozaj veľmi dobrú prácu. Som rád že na Slovensku žijú ľudia ako vy, je vidieť že máte svoju prácu rád.

 • Behringer RX 1602

  Maestro! Veľká vďaka a poklona zároveň. Po úpravách, funguje to nad moje očakávania. Keď to zaradím medzi výstup z Digi mixu a napojím na P.A. systém naberie priestor hĺbku a detail. Paráda!  Ďakujem ešte raz! 

 • Denon DCD-1550

  Po úpravách „sortuje“ nahrávky veru riadne. Našťastie ak je väčšina dobrý master, všetko je OK. Zvuk je veľmi detailný, je veľký, hrá celá obývačka. Zo začiatku som sa sem-tam až preľakol nových zvukov. Krásny pokoj ide z toho, napr. pri jazze, a pri house je zase zvuk veľmi svižný. Basa je výborná, hlbšia,čitateľnejšia a ide pekne do spodku. Veľmi dobrý pocit mám pri počúvaní, sústredím sa len na zvuk, vtiahne ma to. 🙂 Si pán !

 • Luxman M-02

  Ďakujem Vám veľmi pekne za zrealizovanú opravu/úpravu. Hrá to naozaj parádne. Zdroj mám Synology server kde sú albumy vo FLAC. „Vyskúšal“ som rôzne kapely a všetko bolo čisté, otvorené, nezahmlené, s novými zvukmi… Ešte raz veľká vďaka!!!

error: Content is protected !!