• ITT 8033 HiFi

  ITT 8033 HiFi

  Mám viacnásobnú skúsenosť s p.Janečkom, a každá bola nad očákavanie . Hifisti, nešpekulujte , nevyhadzujte veľké prachy ,nedržte sa písaných parametrov , ale počúvajte …Dajte šancu poctivým strojom z minulosti a zverte ich do rúk p.Janečku .Ten rozdiel je obrovský !!!!Som zberateľ vinylov, a po tuningu ITT 8033 Hifi, je toto určite moja „analógová“ konečná.A to som toho už mal, alebo počul veľmi mnoho… Toto je ale skutočne TOP klassa, „chlapsky“ povedané,po p….i ! 👌👊👍🎼🙏!!!!😊 Vyskúšajte – niet nad kvalitný analóg, a tento človek vie, čo hovorí a hlavne robí – vrelo odporúčam !!!

 • NAD M3

  Nevedel som sa dočkať…zapol som zosilňovač. To čo ste sním porobili, taký rozdiel som nečakal. Je to fantastické!!! Celkom iný zvuk. On bol aj predtým dobrý ale teraz je to hladšie,čistejšie, a fantastická zvuková scéna. A ešte má to viac objemu… Ešte raz,ďakujem vám.

 • Sony TA-F 690 ES

  Pána Janečku musím pochváliť, poslal som mu Sony F690 ES na malú opravu, po 10-tich dňoch mi prišiel zosilovač v “novom obleku”. Po zapnutí zosilovača som bol milo prekvapený. Zvuk bol viac priestorový, čistejší, nižšie frekvencie mäkšie, príjemnejšie na uši. Môžem povedať, že zvuk je o triedu lepší. Vrelo doporučujem…

 • Sansui AU-G77X

  Sansui AU-G77X

  Ďakujem p.Janečka, hrá to krásne, nad očakávania, a som nadšený… Máte zlaté ruky, ešte raz vďaka . Prajem vám všetko dobré v živote.

 • Technics SU-V6

  Po oprave a úpravách to hrá spoľahlivo, aj pri najnižšej hlasitosti pekne každý kanál.  Nič nepuká, nevynecháva, nechrapčí. „Cinká“ to lepšie, výšky už nemám otočené „nadoraz“. To sa mi páči, tak som si to predstavoval. Myslím, že zvuk sa celkovo posunul, prečistil – pásma sú aj pre moje uši /už nie najmladšie/, viac odlíšené. S úpravou som spokojný.

 • NAD C-365BEE+HK 980

  NAD C-356BEE + HK 980

  Dobrý deň p. Janečka. Vo zvuku je citeľný rozdiel. Prejavuje sa to najmä na detailoch ktoré som počul aj pred tým,ale už sa netreba na ne tak sústrediť. Zmizla aj ostrosť čo pred tým pri určitých pasážach rezala uši. Tiež mám pocit že to je citlivejšie na kvalitu nahrávky. Má to ešte zvukové neduhy ale to som si vedomý že to je otázka akustiky,ktorú idem aspoň laicky a za pomoci literatúry vyriešiť,kedže mám možnosť posluchovej miestnosti. Za mňa spokojnosť. Nech sa vám darí.

 • SONY TA-FA3ES

  S úpravou môjho zosilňovaca SONY TA-FA3ES, ktorý je u mňa v prevádzke od roku 1998 som úprimne spokojný. Zvuk je veľmi príjemný s výrazne poznateľnou vernosťou jednotlivých nástrojov. Stratil sa dunivý zvuk v ktorom zanikali ostrejšie nástroje a zväčšila sa celková transparentnosť. Dokonalý priestor s vyvaženým prednesom všetkých nástrojov. Staré remastrované nahrávky, ktore zneli predtým skôr ako jeden zhluk nástrojov,sa zrazu rozprestreli, a je poznať pridanú hodnotu remasteringu. Zhrniem hodnotenie do veľmi pekného vernejšieho zvuku s príjemnym počúvaním a odhaľovaním nepočutého z pôvodného stavu zosilňovaca. Aj jazz a aj rocková hudba je nový doteraz nepoznaný zážitok. Ďakujem veľmi pekne. Je to fakt dobrá práca.

 • Onkyo Integra A-8850

  Onkyo Integra A-8850

  Hrá to naozaj výborne. Najviac ma baví počúvať gramo , na platniach sa zrazu objavili detaili, ktoré boli predtým akosi skryté. Šum sa výrazne znížil, a zvuk je naozaj ako ste povedali mohutný, ale zároveň veľmi prirodzený,neunavuje a dokáže sprostredkovať priestor nahrávky.. Takže určite počuteľný posun oproti štandartu aj keď už ten bol veľmi slušný. Škoda len toho slabého brumu trafa, ale to je asi daň za vek zariadenia a pri posluchu ho nevnímam. Len pri pauze , keď som blízko pri zosiku ho počuť. Ale to je naozaj jediný nedostatok:-) Ešte raz ďakujem za Váš čas a skvelú prácu.

 • Teac A-X800DC

  Teac A-X800DC, Maganat Vector 77

  po úpravách je to výrazný rozdiel, detailne počuť jednotlivé nástroje, každú strunu, sú jasne rozlíšené a detailne vykreslené výšky, stredy aj basy. Mám dosť napočúvaný Queen, tam som pri ňom hneď zbadal rozdiel. Nielen v nástrojoch, ale aj verné podanie vokálov, ozaj živý spev Fredieho, kde počuť aj chvenie hlasiviek. Možno je zvuk trochu “studenší” ako si pamätám predtým, zdá sa mi, že býval mäkší, zamatovejší, ale to je možno len spomienkový optimizmus na staré dobré vinylové časy😉 Ale je to ozaj lepšie, kadejaké chrapčanie a vynechávanie zvukov je definitívne preč, zvuk je v celom spektre vyvážený, dobre nastavený, nič extra nevyniká, neruší, hrá to harmonicky.  Veľká vďaka, vrátili ste…

 • NAD 524

  NAD 524

  Po úpravách prehrávača som zostal prekvapený, lebo minule bol veľký posun vo zvuku už pri predchádzajúcich úpravách môjho zosilovača. Ten zvuk sa teraz ešte viac prečistil v stredných polohách, dobre sú kontrolované výšky, zvuk je fakt neskutočne čistý, všetko má svoje miesto, objem, kontúry, išlo sa ešte hlbšie v spodných polohách (neveril by som, že moje stojanové repráky za 17 tis. Sk spred vyše 20 rokov toto dokážu, a to ešte samy neprešli nijakými úpravami), dynamika je perfektná. Blížim sa k takej úrovni aparatúry, že môžem doma selektovať technicky dobré a slabé nahrávky. S úpravami som veľmi spokojný, je radosť na tomto počúvať akýkoľvek žáner. Ďakujem a majte sa pekne.

error: Content is protected !!