Rotel RC-1070,RB-991,RB1080

Po nájdení web stránok SaServisu vrátane zverejnených recenzií zákaznikov na úpravy, ktoré vykonal p. Janečka na elektronike s označením Hi-Fi alebo prívlastkom „audiofilská“ som sa veľmi potešil.

Hneď som si predstavil čas keď budem môcť spomaliť, posadiť sa pred moju obľúbenú zostavu a v kľude si vychutnať jej nový, teda upravený zvukový prejav, po ktorom som tajne túžil. 

Po vzájomnom dohovore a vyjasnení si požiadaviek sa p. Janečka pustil do úpravy zostavy zn. ROTEL, ktorá pozostáva z predzosilňovača RC-1070 a koncových zosilňovačov RB-991 a RB-1080, s ktorých dva komponenty /RC1070+RB991/  už absolvovali úpravy u niekoho iného.

Ako sa neskôr ukázalo bol to len „ľahký tuning“, ktorý sa so súčastným stavom nedá ani len porovnať .

Dnes je už reálne, keď doma s radosťou zapínam spínače na komponentoch a vychutnávam si pre mňa nový zvukový prejav s výrazne zadefinovaným priestorom či už R/L alebo F/R ,vrátane viacerých aj jemných detailov.

Stráveny čas počúvaním sa predĺžil, nakoľko stredné a vysoké tóny nie sú ukričané a ucinkané, ako to bolo pred tým. Po určitom čase počúvania až únavné.

Teraz sú tieto pásma sluchu lahodiace, podobne ako aj basové, ktoré pred úpravou výrazne chýbali.   

Preto sa aj ja pridávam k zákazníkom, ktorí prácu p. Janečku považujú za vysoko „profesionálnu“  vrátane jeho ľudského prístupu, ktorý sa dnes už u viacerých ľudí vytratil.

error: Content is protected !!