Audio Analogue Puccini SE

Prístroj išiel k P. Janečkovi po doporučení známeho. Mal som s ním neustále problém, ktorý spočíval v tom, že vznikal studený spoj. Vypadával buď pravý, alebo ľavý kanál. Toto sa dialo stále. Vždy po oprave sa časom táto vada vracala. Zrejme konštrukčná slabina tohto stroja.

Keď už tam ,,zosík´´ bol dohodli sme sa aj na tuningu. 

Po dvoch rokoch ( som strašný lenivec na písanie ), musím povedať dve veci. Oprava skvelá! Po pôvodnej chybe ani stopa. 

A to druhé? Neuveriteľný rozdiel v podaní celého pásma. Aj rýchle pasáže sú zvládnuté s absolútnym prehľadom a ľahkosťou..Veľmi sa zmenilo aj podanie priestoru. Odrazu je tam nielen šírka, ale aj predo-zadný priestor. Ten zvuk je proste všade. Celé je to plnšie a razantnejšie. Proste ja už ,, zosík´´ riešiť nebudem. Tam som dosiahol vrchol.

Takže skutočne skladám poklonu a skutočne toto je človek, ktorý vie čo robí.

Ďakujem.

A môj názor :

Som kamarát a sused Jara ( majiteľ PUCINIHO ).

Tiež mám doma nejakú tú zostavu. Počul som jeho pred aj po tuningu. Čo povedať? Je to teraz niečo úplne iné. Hlavne ten priestor. A to musím povedať, že rozmiestnenie reproduktorov je tam skutočne dosť zlé.Hlavne pravý reprák je úplne utopený v nábytku. No zavriete oči a je to tam. Všetky zvuky, čo tam majú byť. 

Poviem pravdu. Vytešoval som sa, že mne to doma hrá lepšie ako susedovi, ale teraz mám pocit, že treba ešte veľa zmien v zostave. Tá prvá už začala.

Môj MARANTZ PM-6004 je už tiež na liečení u p. Janečku. 

error: Content is protected !!