Advance Acoustic MCD-204

Je priam neuveriteľné čo dokáže p. Janečka urobiť s CD prehrávačom za 700 EUR.

Ako hifi „závislák“ neustále špekulujem čo kúpiť aby som si zlepšil zvuk, avšak žiadna kúpa sa nevyrovná modifikácie od p. Janečku, ktorý dokáže za primerané peniaze urobiť prakticky z podpriemerného komponentu niečo „High End“.

p. Janečka nedávno odviedol neskutočnú prácu s mojím univerzálnym prehrávačom Oppo BDP-83 Special Edition a tak som odložil svoj elektrónkový CD prehrávač Advance Acoustic MCD 204 a začal počúvať aj CD-čká na univerzálnom prehrávači. Dlho som však nevydržal a doniesol som svoj  CD prehrávač na modifikáciu.

Výsledok ma úplne ohúril. Zvuk sa výrazne zlepšil vo všetkom. Rozhodne je počuť viac detailov. Priestor (soundstage) sa zlepšil neskutočne. Basy sú úžasné – pevné a presné. A čo ma asi najviac potešilo, tak to je o veľa prirodzenejší zvuk elektrickej gitary – a spolu s tým skvelým priestorom – si len zavriem oči a mám pocit, že David Gilmour mi hrá naživo priamo v obývačke.Tento krásny zvuk si teraz užívam, ale zároveň už pozerám na svoj predzosilňovač. Ten ešte nebol modifikovaný.

Počúvam svoj nádherný zvuk a teším sa z neho.

A ešte viac sa teším z toho kam sa posuniem s predzosilňovačom.

Nie je to žiaden zázrak, ale p. Janečka z neho urobí úplne iný „stroj“.

Už teraz sa teším!      

error: Content is protected !!